| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem jí rozhodně řekla své! To mě také zaráží, že si neví rady - jeví se jako zkušená pedagožka a neví si rady, není schopná mi poradit, co mám dělat? Copak je to moje dítě tak bezkonkurečně nejhorší žák za xx let, co ona učí? To snad ne. Myslím, že je to prostě ten typ učitelky, která je nastavená na vzorné holčičky, případně u problémových žáků očekává lhostejné (a vůbec) problémové rodiče, u kterých to nemusí řešit, prostě jim valí ty koule, nechá je propadnout a všem to je fuk. Což já nejsem. Pořád si říkám, že bych mohla přidat odpolední přípravu, ale nějak to všechno nestíhám - k úkolu každý den nějakých dvacet příkladů, pár vět, čtení nahlas přidám, ale záleží mi na taky na tom, aby se děti každý den vyřádily venku, pohrály si trochu, nešetřím je ani, co se týče práce v domácnosti, odpoledne tak nějak uteče, ani nevím jak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.