| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Není to vždy tak jednoznačné. Já sama byla oplácané dítě od raného dětství. Moje sestra toho sbnědla 3x více a byla jak proutek. Mamka mě hlídala od mala- co jím, sladkosti se nás jen tak nepodávaly,uzeniny také ne, vařila na tehdejší dobu velmi zdravě (je mi 42). Od 6 let jsem byla 5x týdně na tréninku a sportovala jsem do 22 let vrcholově. Oplácaná jsem byla přesto celý život, když jsem přestala sportovat, okamžitě jsem neúměrně přibrala, i když jsem více nejedla. Mám 2 dcery,starší sní, na co přijde a má podváhu. Mladší je po mě, hlídám jí,přesto je od mala je buclatá, ted začala s pubertou a náhle přibrala, má cca 6kg nadváhu. Snažíme se jako rodina sportovat,chodit pěšky, upravili jsme jídelníček doma a snažíme se, aby z toho vyrostla a zůstala akorát.....nicméně vzpomenu si na sebe, jak těžkoí mamka hlídala, aby se ze mě nestal otesánek, ale štíhlá holčička jsem nikdy nebyla, ani jako vrcholová sportovkyně, která běhala každý den hodiny po hřišti a jedla zdravě....ale vím, že kdyby mě maka nehlídala, tak bych jistě byla 2x víc silná

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.