| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si neumím předtsavit, že bych nyní v 35 letech měla mít dědulu ve věku mého táty, je mi z toho i fyzicky nevolno. ~t~ "
Slupko,

ale Žubka to psala za sebe, že JI by to nepřitahovalo a že ONA by toho muže považovala za dědulu.

To IMHO spadá do kategorie "proti gustu žádný dišputát", nepsala přece nic o tom, že by to tak měli mít i jiní.

Možná mi Agathy reakce přišla prudká právě proto, že mi to přišlo jen jako výraz Žubčiných osobních preferencí a nenapadlo mě, že by to někdo, komu se to líbí, mohl vnímat jako útok na sebe (třeba Tereza, která má manžela staršího, nevypadala, jako že by se jí to dotklo).

"Agatha píše, že ji ta hláška zamrzela - to snad má nárok napsat. Ty jí píšeš, že ji to mrzet nemá, když je to u Žubky pravda. Tedy defacto se stavíš za to, že Žubčin příspěvek je OK, kdežto Agathin nikoli."

No v podstatě jo, myslím si, že Žubčiny preference jsou její věc a Agathy se vůbec netýkají a ani nijak neshazují to, že ona to má jinak. Kdybych věděla, že je na to citlivá, tak bych si samozřejmě dávala pozor co a jak říkám, ale přiznám se, že by mě to nenapadlo (asi jako když miluju řízky a někdo jinej mi řekne "já řízky nerad, úplně se mi z nich navaluje", tak jen tohle sdělení taky neberu, jako že by mě mělo mrzet, že já je mám ráda).

Snad je to trochu srozumitelný, Agathy jsem se fakt nechtěla dotknout, jen mě nenapadlo, že to může brát až takhle úkorně a vztáhnout si to na sebe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.