| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rekla bych,ze nejdrive si vy dva musite ujasnit,jestli je vas vztah "spravne" a pak teprve celit okoli. Jestli se schovavate,asi tusite,ze to spravne neni. Na to si musite nejprve odpovedet. Az budete ve fazi,kdy si za tim oba budete stat,pak muzete resit jine lidi. Ja se takhle schovavala dvakrat - bylo to v me hlave,ze delam neco spatne,ale prakticky nebyl duvod. Oba muzi byli "volni",nikomu jsem je neodvedla,ale ta situace byla nestandartni. Zalezelo mi na okoli vic,nez bylo zdravo....takze to nakonec nevyslo. S jednim prave proto,ze jsem z toho schovavani byla vystresovana a prestalo mi v tom byt dobre,se druhym to proste jen neklapalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.