| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Divá Báro, já jsem se dosaal na gympl bez potíží, asi jsem jednoduše uměla, stejně jako moji sourozenci, z naší třídy se všichni dostali kam chtěli (rok 1990), v severních Čechách v té době brali kohokoliv kamkoli, stačilo chtít a sestřenici chtěli i s trojkama na pajdák, kam já jsem nemohla kvli talentovkám, to bylo jediný omezení

a to jsme nebyli rozhodně rodina v KSČ, jen jsme uměli

stejně tak moje děti - umí se učit, na gympl se dostali a nepovažuju za nutný ani na tom gymplu dělat něco během nemoci a nechávám je doma na rekonvalescenci a dopsání učiva, klidně dva tři dny, kdy už jim nic není, jen aby to stihli opsat a naučit se, než jdou do školy. Aby pak nedoháněli, ale jen pokračovali, stejně jako ostatní, kdo ve škole byli

půjčit sešit je složitý, jeden syn má kamaráda blízko, druhý bohužel ne, jako primán navíc ještě nezná adresy a nemá ani moc kontaktů, ale zase má staršího bráchu ,který v případě potřeby něco domluví ve škole a přinese/odnese

vyležet nemoc není flákání, to je investice do zdraví

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.