| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jájo, já to mám úplně naopak! Co jsem plně kojila, měla jsem menstruaci vždy velmi silnou, když jsme potom zavedli příkrmy, trochu se to spravilo, ale ne moc. Doktor říkal, že je to normální. Můžu se ještě zeptat, jak jsi ukončila kojení? Já mám doma téměř tříletou holčičku, která ještě nedávno byla kojená, ale teď posledních pár týdnů to už nevyžaduje, občas se přisaje a konstatuje, že už není mlíčko. Ale jsem ráda, že jsem to nemusela utnout násilím:-). A jak dlouho jsi kojila v noci? Já hodně dlouho a malá má špatné horní zoubky, podle zubaře za to může právě noční kojení~:(.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.