| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

děkuju~x~

Lalluško,mám radost,že jste s miminkem v pořádku a už se těším na fotečky.Jinak jména,klučičí se mi líbí všechna,ve vašem výběru,u holčiček nejvíc Anička,pak Ivanka s Haničkou,Katka vůbec,ale to je můj osobní boj s tímto jménem,protože znám hodně nositelek a v 99% je nemám ráda~t~~t~~t~A k Sárinka je Sarah,ne?To by byla krásná kombinace s Anna nebo Hannah.~s~

Lucigo,takže jedete na hudební vlně?Včera jsme byly s mamkou a ségrou na nákupech v Olympii,jsem si vzpomněla,jak jsme tam zapomněly tu tu tašku v Triumphu a tys nám jí vyzvedávala~x~~x~
Jinak vůbec nevím co je to o čem píšeš,že letní na krk pro kluky~t~~t~~t~

U nás ještě Bártík slaví v prosinci 6 narozky,to je šílený,včera se narodil.CHce Playmobil velkou policejní stanici,pak chce nějakou hru,knížku,sadu kouzelníka,koloběžku,ale hlavně cokoliv z playmobilu a cokoliv policejního,takže možností hromada a masku rytíře.Malá asi milion panenek(barbie,monster hight,bruslařky z ledového království,Sofii,atd.),VIP Pets,Petshopáky s Blythe,Zoobles,koníky,křídla,prostě na holky je toho mraky a Mína by chtěla vše.~t~~t~~t~
U nás jsou děti malé a já jsem hroznej pes co se týká elektronických hraček,myslím si,že to předškolní děti nepotřebují,samozřejmě pokud nemají starší sourozence,tam je to jasné,že není jiná možnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.