| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak koukam, ze se zase hadate a nazyvate Milu "tolik hysteriku". Nebo jsme "tolik hysteriku" ja a ona).

Celkem se mi libi jak diskutuje Grainne i to co rika o pravu Ceska k nahlednuti do norskych spisu. To by se melo vYresit co nejdriv. Rozhodne vedet, co PRESNE se u Michalakovych stalo, je zaklad vseho.

Libi se mi i Filipuv analytickty pristup a proste snaha dpojit k nejakemu objekltivnimu nazoru. Asi nejvic se mi libi Filipova veta o tom, ze si Norsko ukrojilo trochu velky krajic..


Janulla se ptala, jak stary jsou moje deti. Vubec netusim, jakou to ma souvislost, ale je jim 8 a 11 a do Norska jsme prisly, kdyz jim byly 3 a 6. Jinak pochybuju, ze BV neco o nejake Ceske vlade vi. Myslim, ze to prichazi na porad az v tehle dnech, takze jestli jsi to myslela tak, ze ted BV nebude strkat nos do zalezitosti ceskych rodin, tak se pletes. Strka nos zasady do zalezitosti vsech deti a "bat se" ceske vlady jest navic ani nemel cas.

Dneska jsme byly na predvanocnim setkani s prateli nory a ja se jich vyptala na BV A popsala pripad Michalakovych. Jeich reakce je takova, ze pokud se v Norsku chovas normalne (a normalni je proste normalni, zadny slozitosti), nemas se ceho bat a moje zkusenost je stejna. Kdyz sem se pak ptala na to placani pres zadek, rekli mi, ze ani za to by se dite v zadnem pripade neodebralo (coz me trochu prekvapilo), ale ze se s rodinou pracuje. Pry tam toho muselo byt vic, anebo nekdo, jednotlivec, zneuzil svoji moc. U tech dvou rodin, se kterymi sem mluvila temer uplna jistota.

Ze se maji deti dat rodine, ktera vychovala spatne sve deti nechapou, ani to, ze by sourozenci museli byt spolu, pokud si ublizuji jen proto, ze maji stejnou krev.

A ty video z odebirani...Kdyz sem se trochu dostala z soku a koukla na to, hlavni kdo tam hystericky jeci je matka a pak, vystraseno matkou zacne rvat i dite. Pro me je to znamka toho, ze pro matku je dulezita hlavne ona sama a ne to dite. Proste, kdyby odebirali deti me, snazila bych se je uklidnit, rict, ze se vsech no vysvetli, at se neboji..ne jecet jako hytericka sirena. To video je sileny prave kvuli tomu.


A jeste neco..nekdo tu napsal: Fajn, ze jste sepsali petici, ale kdo se zastane ceskych rodicu, kterym odebrali deti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.