| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

promiň, ale řešit škrábance na nose? To nemyslíš vážně že ne? Pod tvým dohledem se nikdy nic nestalo? Babička nemá žádnou povinnost hlídat, taky by se mohlo stát, že se šprajcne a na hlídání se ti vykašle, protože nemá zapotřebí se nervovat se třemi dětmi a jako bonus být ještě za svou ochotu kritizována. Také mám tchýni v důchodu a také hlídá. Já mám sice jen jedno dítě ale i tak se snažím, aby hlídala minimálně. Jednak proto, že respektuji její život a její vlastní zájmy a potřeby a také proto, aby neměla na syna příliš velký vliv. Možná to zní divně, ale jeden čas hlídala často a byly z toho výchovné problémy. Střet dvou lidí naprosto odlišného myšlení a názorů na výchovu a právě v té době syn hodně zlobil jak doma, tak ve školce. Vyžadovat hlídání několikrát do týdne mi přijde sobecké vůči babičce, ona má pak dost omezený prostor pro svůj vlastní život a také hlídání tolika dětí už je pro staršího člověka určitě hodně náročné, psychicky i fyzicky.
Já osobně bych popřemýšlela, kde více zapojit manžela, starší dítě (kolik je dětem let??), tak aby babička opravdu jen hlídala a nevychovávala. Od toho jsou rodiče. Když je součástí vašeho každodenního života, tak nezabráníš tomu, aby nevznikaly rozepře ve výchově. A stařší děti toho potom dovedou pěkně využívat.~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.