| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tohle na me kouklo na netu...


Prečítané: 1138x
Eva Michalakova Pani Pietruchova, cetla jsem Vase nazory a zpravy tykajici se Norska. Me zde socialni sluzba odebrala neopravnene dva syny. Obzalovali mne ze seualniho zneuzivani deti.Policie pripad prosetrila a obvineni mne zbavila.Deti byly vysetreny v nemocnici v Oslo v Ullevåll kde jakekoliv zneuziti vyloucili. Presto deti nemam. Pri kazde schuzce s detmi delam zvukovou nahravku a vidim ze pozorovatele ze socialky uz nekolikrat popisovali situace na schuzce uplne jinak, nez se odehraly.Mam take zvukovy zaznam, kdy jsem dorucila na socialku darky detem k narozeninam, tehdy mi nedali moznost videt je.Socialka slibila ze darky detem preda. Pote jsem v dokmentech cetla, ze deti zadne darky k narozeninam nedostaly.
Nechala jsem detem zhotovit privesky s moji fotkou a napisem Denisku, miluju Te, mama a to stejne i pro druheho syna Davidka.
Mam schovanou objednavku. Barnevern uvedl ve svych dokumentech ze matka poslala detem privesky kde bylo napsano Denis miluje mamu a David miluje mamu. Tohle je jen maly zlomek z jejich lzi. Musela jsem reagovat na Vase prohlaseni, protoze ne vsechni rodice, kterym jsou v Norsku odebrany deti si odebrani zaslouzi... Jestlize chcete, dokumenty o mem pripadu , ktere me slova potvrzuji Vam klidne zaslu. Pokud Vam ma zprava do Vaseho ideologickeho obrazu o barnevernu nezapada, smazte ji a dale se nechejte unaset svymi presvedcenimi o jejich skvele a bezchybne praci


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.