| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To nevyresis. obzvlast ne po 8 letech a manzelove zavislosti na mamince (schvalne pisu maminka, ne matka...). Prestoze mel jeste 6 dalsich sourozencu, kteri bydleli v blizkosti.
Ja jsem takto byla rozxvedena, a to po 40 letech, kdy tchyne davno byla mrtva. Bydlela 500 km od nas, kratce po svatbe jsme planovali se pristehovat do okoli, ale nastesti.... Aspon neco tim bylo vyreseno. Teda ze s financnich duvodu nemohla tchyne po ovdoveni kratce po svatbe navstevovat nasi rodinu tak casto. Ale jak maminka zavolala, kdykoli jsme tam okamzite behem par dni jeli, ac jsme meli jine plany, nemeli zrovna na cestu, kdyz jsme tam byli par tydnu pred, ap. Tchyne semetrika, zvykla ridit. Nijak se to nevyresilo. Moje tchyne napr. u nas doma otevrela zamcene dvere do koupelny, kde jsem konecne po ulozeni deti pozde vecer sedela ve vane, a sla na velkou (ne jednou). Vyzadovala krtiny a vymohla si je, ackoli ja a muz jsme byli dohodnuti, ze deti krtit nebudem. Na ne pozvala vsechny SVE pribuzne - moji zili v CR a z jasnych duvodu se ucastnit nemohli. My v zacatcich, na podobnou oslavu jsme byli nuceni si pujcit celkem dost penez. Druhe dite jsem trvala na tom, ze krtiny nebudou - a byly. Pred Vanocemi, kdy jsme byli nuceni slavit u nich, neb zrovna ovdovela. Tchyne mluvici dialektem zeme, kde jsme nezili, mi nerozumela, a udelala si proste po svem, protoze muz se ji neodvazil odporovat. Dalsi deti jsem tvrde odmitla tam vubec jet, protoze ona krtiny opet zaridila, a od te doby nam manzelstvi haprovalo. Muz pravil, ze nemam rada jeho rodinu, coz uplatnoval pokazde, kdy jsme se o neco hadali. Konfirmaci nejstarsi dcery rovnez tvrde vyzadovala - pro sve pribuzne. Dcera nechtela, aöe tchyne telefonovala nekolikrat denne a uhanela (=co by rekli pribuzni).
Tohle vsecko postupem doby, kdy se porad neco podobneho resilo, nebot muz se ohanel slovy "moje rodina", coz byla ona a jeho sourozenci, ne ja a nase 4 deti, nakonec koncilo rozvodem po 40 letech, kde on tohle vsechno vytahl u kuratorky, 20 let po smrti tchyne, a ja jen zirala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.