| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Predstav sai, ze ne. Ona to vsecko vyridila a nejaky podpis rodicu nebyl nutny. Ona nam totiz pri te prilezitosti rovnez zaridila protestantskou svatbu v kostele - nasi na radnici neuznala. Muz ji zrejme poslal potvrzeni od mistniho pastroratu, aniz bych to vedela. Kdyz jsme tam prijeli na dovolenou ukazat mimino, odjizdeli jsme v nedeli dopoledne, neb chtela do kostela, no a co, tak pojedeme do kostela. Ze se jedna o MOU svatbu a krtiny ME dcery by mne ani ve snu nenapadlo. caste telefonaty mezi tchyni a muzem mi nijak zvlastni neprisly, ja taky se s prvnim ditete s radosti chlubila, a ze by on neco takoveho s ni pripravil a nic nerekl, to mne vubec nemohlo napadnout. On pak tvrdil, ze neco sice naznacovala, ale nic nebylo dohodnute.
Ja jako hluboce presvedceny ateista predpokladala, ze by se mne aspon ze slusnosti moh nekdo zeptat, co ja na to.
Neuveritelne?No.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.