| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"A posledni vec, je mi krajne nesympaticke, ze matka vesi verejne na fb popis prubehu gynekologickych prohlidek svych malych dcer ~Rv"

Pelíšku chtěla jsem napsat úplně to samé. Fakt zírám ~a~
Navíc to "že plakaly studem" to je manipulace veřejným míněním jako hrom. Vždyť gyn.prohlídky postupují děti i z jiných zdrav.důvodů, není to až tak neobvyklé, tak proč studem?

Nevím, nedovedu si představit NIC, NIC co by ne přimělo, abych něco takového o svých dětech pustila do veřejného prostoru,protože to už je navždy.
Ale tak já bych o nich nedala nikam k vidění pro naprosto cizí lidi fotky ani videa, prostě nic.

p.s. A komentáře typu zda je tedy v pořádku zda někdo jiný se ptá dětí na to či ono - to je vztahu k tom co dělám či nedělám já irelevantní, já konám za sebe. A kdyby kdokoliv třetí pouštěl na veřejnost cokoliv soukromého o mých dětech tak ho zažaluji.
Nicméně tady mám dojem že popisy toho co měla či neměla se údajně vyptávat pedagožka je opět zdroj ta rodina (ale nečtu kolem toho vše, tak to samozřejmě nevím jistě)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.