| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji za odpověď a za pochopení, oč mi jde. Opravdu mi nejde o ty škrábance nebo o bouli. Ale vadí mi, že mi to sama tchýně nevysvětlí, já bych se přeci na ni nezlobila. Ona dětem neublížila! To je mi jasné. I v mé přítomnosti se koušou atd. Ale když zase včera přišla ta malá dvouletá od nich s velikánskou boulí na hlavě a zase bez komentáře, tak opravdu nevím. Já vrátit dítě s boulí, tak bych se omluvila nebo to aspoň okomentovala, jak se to stalo. Ale tchýně se asi neumí omluvit nebo něco nepříjemného komentovat. Nevím. Asi se nezmění, ale asi si s ní slušně promluvím a poprosím ji, aby mi takové věci říkala, že se nebudu zlobit, ale že mě prostě zajímá, co se stalo. Když se malá zranila ve školce, vždy mi učitelka volá a vysvětlí, co se stalo i se omlouvá, ale já jí vždycky se smíchem ujišˇuju, že to je v pořádku, že malá je čertík a naopak se omlouvám za ni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.