| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kudlo, ruší oba stejně, imho je tedy možné odejít a důvody nejsou tak podstatné."

No, ale podstatné je, že RUŠÍ v momentě, kdy chci koukat na představení, který jsem si zaplatila a chci si ho užít.

Takový rušení je opodstatněný jen v momentě, kdy je hrozící újma horší než to, že mi to naruší zážitek z představení.

Tedy pokud se někomu udělá náhle nevolno, tak je to samozřejmý, tam ta újma hrozící z toho, kdyby nechtěl rušit a zůstal sedět na místě, je jednoznačně větší než to, že mě to vyruší.

Na druhou stranu, jaká újma omlouvající to, že vyruší celý divadlo včetně herců, hrozí nevychovanýmu sobci, kterej uprostřed představení akorát usoudí, že se mu to vlastně nelíbí?

Chápu, že pro některý lidi je úraz na jejich egu nad cokoli, co by oni eventuelně mohli způsobit někomu jinýmu, ale pochopení pro ně jaksi nemám - když se neumí chovat mezi lidma, ať sedí doma v jeskyni a nechodí do divadla. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.