| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem tu až tak pozdě, snad ještě nakouknete -

Yuki - Apla ne, je daleko, jsme z Ostravy

LenkaMad - Mikoláš je výborný, taková sezení bývají občas i ve škole, ale mi to moc nepomáhá, odcházím s pocitem, že jsme dobře pokecali, ale nikde žádný světlý bod; ovšem on dochází i do rodin, zkusím se ho zeptat :)

Sharien - jsme z OV

Míša+Olgadam - máme to tedy podobné a tak mi rozumíte, díky za podporu; ano, ničí mě ta škola

Eržika
+ Withep - změna školy je v úvaze, problém je výběr, zodpovědnost z rozhodování a pomoc s nabídkou - dovnitř je vidět až po nějaké době, jako tady (přislíbený asistent figuruje pouze papírově, to mají ok, fyzicky přítomný tam není!! IVP nemá nikdo z dětí, bylo nám řečeno, že dys poruchy se posuzují na konci první třídy a PAK se vytváří ivp); ostatní školy jsou zaměřené na jiné handicapy, normální mají třeba empat. učitele - ale jak to poznám při pohovoru?? - ale taky mají příliš velký počet dětí ve třídě, což je problém, klukovi vadí hluk, kravál a davy. Dokonce už jsem hledala nějakou vesnickou školu tady v okolí, že ho budu vozit do nějaké dědiny, když tam bude třeba deset,12 dětí + můj syn s asistentem, dalo by se to, byl by to ideál - nejsou.. Ostatní děti přišly ze spec. školek, já jediná mám srovnání, prcek byl v normální školce s tak skvělou učitelkou, že se nám po ní dosud stýská, uměla ho zapojit, vydolovat z něj max, děti braly, že je trochu divný, ale je s ním sranda, napodoboval je, táhly ho dopředu a rodiče ani nepoznali, že má nějaký problém. Teď je z něj úplně jiný člověk, zamlklý, apatický, pořád vystrašený, sranda zmizela..


Děkuju všem za rady. Na léky, chlast stejně nevěřím, ráno se probudím, že to jednou stačilo a vrátím se ke sladkostem :) Co se týká školy, zkusím ještě komunikaci - když já nevím, co po té učitelce můžu chtít, aby k tomu byla ochotna, aby to bylo v rámci indiv. přístupu, ale ne privilegií..

Doufám, že už spíte :) Taky jdu, tak zatím - dobrou noc!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.