| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monoliso,ráda bych si přečetla pokračování - jak schůzka dopadla,co jste si řekli a jaké z toho máš dojmy nebo jsou závěry,napíšeš?

My byli nuceni náš vztah - VŽ se ŽM - také cca před 10 lety utnout,chtěla-li jsem zachránit naše manželství a rodinu.Bylo to tenkrát hodně těžké a nanic,ale opravdu jsme se od té doby neviděli,před časem jsem na něj nějak hodně myslela a nakonec mu jen tak zkusila zavolat - no pokec to byl,jako kdybychom se viděli včera...,ptala jsem se ho i na ženský,tak říkal,že už má všeho dost,je rozvedený,koupil si prý domek a prý žije sám,no nedostala jsem z něj,jestli nemá nějakou babu alespon na ten zásun,za tu chvíli,cca 15 min,co jsme si volali,prý už má ženských dost~:-D. MIle a srdečně jsme se zase rozloučili,jsem si jistá,že jak já občas na něj ,tak i on si na mně občas vzomene - říkal to,je to pěkné,když víš že je ještě někdo,kdo i na tebe občas vzpomene,ale netroufla bych si mu již dnes navrhnout,že se byťn a chvíli-na kafe,sejdem,jsem si jistá,že by byl pro,ale znovu už bych do toho spadnout nechtěla,jsem ráda se svým mužem a nechci o něj přitít,to už fakt radši obětuji toho milence~;).Ach jo,proč nemůže v poho exisstovat mnohomužtsví?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.