| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to bylo jen zamyšlení i nad dalšíma věcma....., který třeba člověk běžně nepotká a okolo mě se množí.....

...má kamarádka, která je dítě pozdních rodičů a už žila sama, ale musela se vrátit .... začala starat o rodiče, jednoho už nemá...a druhý vyžaduje tolik péče, že sama už byla tak vyřízená, že ani nemá partnera.....nemá na něj čas....a ani chuť...
Od vysoké nedělá nic jiného než lítá kolem rodičů....

A holt nikdo z nás neví, jak na tom za 20-25letech bude....

možná je to i tím, co jsem vyslechla rozhovor těch ženských 65letých....o přechodu u nich a pubertálních dětech....

A pak asi 1/4roku starou záležitost....kdy dcera jednoho pána nemůže dodělat nějakou školu, maminka to sama neutáhne....pán zemřel....

A pak mám ještě známou a ta sotva porodila....35-40....tak ráno napakuje děti, jede k rodičům, tam je obstará....v 15-16hodin jede domů staví se na nákupu a dává dokupy vlastní domácnost.....a tak stále dokola......je unavená, podrážděná a nadává, že si ty děti neměla už ani pořizovat, že to nedává.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.