| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem zákaznice i prodávající na MMB a když jsem prodávala, tak jsem uvedla prodejní cenu+poštovné tolik a tolik. Poštovné je podle mě vždy odhad a může být 10-20 Kč vyšší či nižší, ale pokud přistupuju na obchod za cenu zboží plus konkrétní poštovné uvedené u inzerátu. A jestli ve výsledku je poštovné o dvacku levnější to už nemusí zákaznici zajímat.

Kdyby byla situace obráceně a poštovné na balíčku bylo o 20 kč vyšší než zaplatila, tak by se taky dožadovala že doplatí cenu?

A když jsem něco nakupovala, tak jsem nikdy nestudovala kolik poštovné stálo, podle mě je to passé, důležité je dohodnutá částka poštovného při objednávce!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.