| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chci se zeptat jestli vašim dětem diagnostikovali celiakii v pubertě. Všude píší že naopak v pubertě příznaky ustupují. Dceři je 11 let a za poslední čtvrť rok se jí hrozně zhoršila pleť, ale je to ekzém,ne pubertalní problémy s pletí. Má velmi suchou a červenou kůži kolem očí na tváří a kolem úst, rozpraskané koutky,pak v klasických místech pod koleny a lokty,lupy ve vlasech,dříve měla horší kuži jen trochu u loktů. Tak více jak půl roku zpátky občas průjem, přičítala jsem to občasné nervozitě ze školy,taky mám problém když jsem nervózní, teď si občas stěžuje na břicho nad pupkem. Je poslední dobou i dost bledá a je ji často chladno. Jinak s jídlem problém nemá, ji dost a všechno. Unavená taky nebývá. V roce měla alergii na BKM, dělali jí i v šesti letech krevní testy na lepek,ty Ok, hůře rostla. Chci s ní jít k pediatrovi,ale už vidím jak bude nadšený, když si o ty testy sama řeknu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.