| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, takže uznáváš, že psychicky slabší jedinec tam měl o dost těžší postavení? Ono mi to celý přijde ujetý, pořád hodnotit lidi podle toho, jestli maj uvařeno a uklizeno. Co se děje za dveřma prostě nevíš a nevíš to ani v případě, že sedíš u těch lidí v obýváku. Nemůžeš prostě říct, že atmosféra v bytě v Praze byla děsivá, protože tam měli špínu a pohodová u Jany a Honzy, protože by se tam dalo jíst z podlahy. Ve mně sterilní domácnost, kde se bojíš zakousnout do bábovky, aby ti na koberec náhodou neupadl drobek, spíš zapíná alarm. Měli to tam moc hezký, klobouk dolů, na tuhle metu nedosáhnu a ani se o to nepokouším. Máme doma binec, děti lepí, střihají, jedí od cca roku lžící, zkoumají různé věci, co přitáhnou z venku, modelujou, všude jsou jejich výrobky, protože vyhodit je mi to líto. Psi, křečci, občas kolem klece hobliny a někdo nám sem nosí prach ~:-D K tomu všude spousta prádla, nekonečný :-) Ale je nám doma spolu dobře a manžel mi neříká, že je to moje vizitka, to by jel ~o~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.