| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nadávky jako takové jsem od učitelů nezažila, ani mé děti - a jsem si 100% jistá, že by mi to řekly. Ale jedna učitelka mé dcery se s dětmi, se všemi, bavila hodně pohrdavě a shazovala je. Třeba - tak si přečteme, co napsala Nováková - něco tak blbýho jsem ještě neviděla /jako Novákovou/, běžné bylo - ty se na to vykašli /na učení/, stejně budeš mýt kravám zadky apod. Děti mlčely, dcera se ozvala a rozpoutalo se peklo a otevřená šikana. Nevěřil nikdo, protože děti se bály cokoli říct a ředitel řekl - je to VŠ vzdělaný pracovník, tomu nevěřím, holka lže. Sice nevěděl, proč by lhala, ale určitě lže,protože tohle děti dělají.
Od té doby jsem se s tím nesetkala. Vlastně jo, poměrně nedávno - Jisté 2 učitelky nesnášely mého syna a vždy ho u tabule dusily tak dlouho, dokud nevěděl, otázka střídala otázku a posměšné - no tak se ukaž, ty inteligente, tak co, děti, jakpak ho ohodnotíme, teď mu můžete ukázat, kdo je tady pánem.
Syn mi to řekl až dlouho poté, co změnil školu a na střední s ním chodí bývalý spolužák a ten mi řekl, když jsem se ho na to přímo zeptala, že se bál, že se dostane do zorného úhlu těchto dvou učitelek, že to řekl doma rodičům a oni mu řekli, že to musí vydržet, tak ať mlčí. A že syn udělal dobře, že šel odtamtud pryč.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.