| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Muj gynekolog je taky pohodar...byla jsem v prvnim tehu zvykla na vetsi peci, ale v druhém jsem gynekologa musela zmenit a zmena v pristupu velika bohuzel.Dokonce jsem si pro jistotu dosla jinam na vetsi ultrazvuk abych se uklidnila ze je mimi v poradku.Ted ve tretim tehu jestli me bude doktor zase odflakovat, jdu jinam asi, nechci riskovat...a nebo si zase nekam dojdu extra :) jinak me testy moc a krev kvuli vadam teprve ceka, uz to chci mit za sebou a hlavne se tesim na ultrazvuk, abych vedela ze je vse ok...take se bojim hlavne do konce třetího mesice. Nalada je u mne take podivná ;) a extra pripravy se take nekonaji, kazdy proziva tehu jinak, tak se nesrovnavej s ostatnimi ;) krasny den, holky :) jo a mam pocit, ze mi konecne trochu ustupuji nevolnosti, kez by ~w~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.