| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nam vyborne pomohl silikonovy olej. Je v pripravku Pedicul hermal,ktery stoji kolem 200 kc,ale na dlouhe vlasy to chce aspon 2 baleni.nebo si nekde treba pres net koupit primo silikinovy olej,to vyjde levneji.a pak aplikovat,ale jinak nez pisou,pisou myslim ze 10 nebo 15 min a po tydnu zopakovat. Ja jsem to synovi nechala napoprve hodinu,hlavu zabalenou do igelitu,sedel polonahy v kuchynu a koukal na pohadku na dvd prehravaci,jinak by to nevydrzel.po umyti jsem mu mokre vlasy asi 2 x procesala vsivackem.byl ale cerny plastovy,stejne jsem nevidela jestli jsem vubec neco vycesala. A pak ne po tydnu,ale treba po 3 dnech,aspon tak 30 az 40 minut,at se udusi zbytek priserek,ktere to jeste vydrzely. A pak na potreti asi po 7 az 9 dnech a to zase tak aspon 30 az 40 minut. A pak uz se zadne vsi nevratili.samozrejmosti je po kazde apliksci vybrat na 90 povleceni,dat do mrazaku plysaky,ktere ma u postele nebo v posteli a cepice a pak to vyprat. Verim,ze toto musi pomoci na 100 pro vsem.zkousela jsem i jine pripravky,ale pomohl stoprocentne ten silikonovy olej.zakladem je patlat hodne oleje,castejsi opakovani,aspon 3x,kdy na zacatku 2 x po sobe behem 1 az 4 dnu.nevim jestli vycesavani pomohlo,delala jsem to fakt rychle,ale u dlouhych vlasu asi je lepe to delat pecliveji.ale staci po umyti na mokrych vlasech ve vane a hrebinek vzdy po kazdem procisnuti zeshora dolu oplachnete. Syn byl silene zahnidovany loni po 14 dennim tabore.pak po 2 dnech doma jel na tyden k babicce a tam jsme ho vyzvedli a jeli autem na 14 dni na dovcu po Francii,spali jsme ve stanu po kempech. No a az tam jsem zjistila asi 3.den,ze ma vsi a v hlave asi milion hnid. Skrabal si casto hlavu,podivala jsem se mu do vlasu,myslela jsem,ze tam ma pisek a spinu,protoze se potad nekde vali.nebyla jsem si jista,vsi jsem do te doby u ditete vubec neresila.az pak dalsi den jsem si vsimla dvou vsi,ktere mu lezli po zatylku.no,ale byli jsme in the middle of nowhere,lekarna byla az za 2 dny.ja mela docela hysteraka,ale partner no,tak budem proste na dovoleny vsichni zavsiveny a co jako,tak nehyster☺...to bysme museli vyprat i spacaky atd.v lekarne jsem pak koupila jeden pripravek olejovy,silene drahy,vystacilo to na 1 aplikaci pro syna a me,ale na me uz zbylo malo oleje.sedeli jsme se synem nahati v sprch.koute v jednom kempu a cekali pul hodky celi od oleje.po navratu domu z dovci vsi zase u syna byly,u me nevim,ale svedila me taky hlava.pak jsem po nastudovani par diskusi vyrazila pro 3 ks pedicul hermal a jiz vyse zminovana aplikace na nasi 3 clennou rodinu uspesne pomohla. Ne moc vtipne bylo,ze ten jeden vecer zrovna netekla doma tepla voda a musela jsem ohrivat nekolik hrncu na oplachovani. Takze podminky horsi nez pod stanem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.