| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všemu se předejít na sto procent nedá, ale jako bejvalej vedoucí řeknu, že kdyby ditě po výpravě 14 dní marodilo, docela bych se styděl. A nějaký kecy o tom, že jestli má dobrou imunitu, tak..., nebo že omarodilo ze změkčilosti, to je nějaká osobní úchylka dotyčnejch vedoucích, ale ne skauting. Přirozenou součásti skautingu samozřejmě je otužování, ale ne stylem hodit do vody a plav, nakonec jednou ze skautských zásad je, že skaut pomáhá slabším a tudíž pokud někdo není otužilej, je potřeba mu pomoct a dovést ho k tomu, ale postupně a tak, aby se to obešlo bez nepříjemnejch zdravotních následků. Brát to tak, že kdo na to nemá, holt to omarodí - možná to tak není, ale takovej dojem to na mě udělalo - je pro mě proti duchu skautingu.

A to já ke změkčilosti určitě neved, jako nevedu teď vlastní děti, s oddílem jsme na výpravách spávali i v zimě a jednou, pod širákem, když bylo v noci víc jak minus dvacet a karimatky tehdy nebyly (dobrej péřák byla podmínka účasti na výpravě) a po výpravě zůstali zcela zdraví velký i malý, zkušený i nováčci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.