| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Děkuji všem za rady.Dneska by mamka měla narozeniny. Děti to chápou, syn bude mít 15 a dcerka má 12 a půl.Dcerka se s ní byla i rozloučit v nemocnici, když byla v komatu a umírala. Syn si ji chce pamatovat jako zdravou.Já jsem za ni jezdila každý den a prosila Boha, ať mi ji nebere.Taťku ještě naštěstí mám, ale je hodně nemocný a bratr bydlí daleko.Ale jsem ráda, že aspoň nejsem magor - taky ji často vidím podobu v jiných lidech a pak si uvědomím,že to není ona, když jí něco chci říct, vytáčím její číslo a pak zavěsím, protože není komu volat, používám její věty, mluvím s její fotkou a na hřbitově řvu jak želva, mám takových pár písniček, při kterých zase a opět brečím - hlavně Pro mámu od Holek, tu jsem ji pouštěla v nemocnici a čekala zázrak a pak jí ji nechala zahrát na pohřbu.Jsem ráda, že mě tu chápate, hodně lidí mi říká,že už je to měsíc, at se vzpamatuji,že to přece už tak nebolí,.....ale ono to bolí pořád stejně.Jakoby mi srdce vyrvali.Pořád na ni myslím, byla mým dětem i za křestní maminku. Mamka byla mladá, umřela v 58 letech.Když se dívám na video, kde je ona, jakobych se dívala na sebe do zrcadla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.