| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle jste četli? Nýrský případ.

"Mohla byste prosím shrnout, jak jste se k případu této rodiny dostala? A co se od té doby dělo?
Prvním okamžikem bylo mé setkání s Lucinkou 19. listopadu. Svěřuje se mi o rodině, o matce a otci - samovolně a s důrazem. Na druhém sezení 3. prosince hovoří o otci, výpověď má silný emoční doprovod, strach z otce - šeptá, když o něm mluví, objímá mne, musím se jít podívat na chodbu, jestli tam není. Samostatnou konzultaci s matkou jsem měla 17. prosince. Vysvětlila jsem jí nutnost komplexního psychologického vyšetření holčičky. Termín s psycholožkou si domluvila sama.

Pak 5. ledna přišla nová klientka i s manželem, v rámci potíží svých dětí začne hovořit o své minulosti, sdělí, že byla sexuálně zneužívána ve věku pěti až osmi let svým strýcem, kterého jmenovala celým jménem, a byl to otec Lucinky. Pro mne šok, ale zároveň potvrzení všeho, o čem holčička v předešlých setkáních mluvila.

Lucinku 14. ledna vyšetřila psycholožka, soudní znalkyně, která zjistila další rizikové faktory a kontaktovala kriminální policii. Ta mě téhož dne kontaktovala kvůli výpovědi v případu ochrany dítěte. Den poté šel otec děvčátka k výslechu. A 19. ledna mi přišla vyhrožovat nevlastní sestra podezřelého zničením praxe a mého jména. Vyšetřovaný muž spáchal 23. ledna sebevraždu. Před ní se podle svědků naléhavě snažil zkontaktovat zmíněnou neteř, která vypověděla o tom, že ji jako dítě sexuálně zneužíval. Dne 26. ledna matka nepravdivě medializuje případ své dcery."

Zdroj: http://plzen.idnes.cz/psycholozka-trpi-protoze-odhalila-zneuzivani-fq8-/plzen-zpravy.aspx?c=A150428_2159030_plzen-zpravy_mav#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

chudák dítě ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.