| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Doposud jsem používala tablety - 1 tableta na 1 mycí cyklus. Teď jsem dostala Somat tekutý prostředek do myčky. Jedna ta lahev má dvě hlavice z nichž teče z jedné zelený prostředek z druhé modrý. Na lahvi samotné nic psáno není, tak nevím, jak se to a kam dávkuje. Nemáte někdo zkušenosti? Co je to modré a co to zelené? Nevím, proč to tam nenapíšou, je tam jen, že to je 5 v 1. Mám v myčce na mycí přípravek dvě přihrádky vedle sebe oddělené nízkou přepážkou v jedné je nad ně vytištěné číslo 15 v druhé 25. Mám dát tedy obě barvy do jedné přihrádky nebo každou do jiné?? A kolik???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.