| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Že porovnání důležitosti majetku a domácího násilí je zvrácenost, to je samozřejmě pravda.
Na druhé straně chápu, že barák je pro někoho důležitý, třeba ani ne jako majetek, ale jako životní "projekt", kterýmu věnoval hodně energie, let života, peněz... a tak to považuje za věc, které se člověk nemá vzdávat, pokud to není vyloženě nutný (a bohužel, DN je celkem tolerováno, zvlášť v rodinách, kde s DN mají nějakou vlastní tradici).
Prostě někdo barák nevnímá jako "majetek o hodnotě 2,58 milionu", ale jako "dvacet let života, věc, kterou si člověk od základu vybuduje a je na ni hrdej, něco, co po nás zůstane".
Znovu opakuju, neobhajuju tím DN.
Ale já mám taky k věcem, který mne stojí hodně úsilí a času, nějakej osobní vztah.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.