| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

poslys, dala jsem si tu namahu a namatkou skopirovala nekolik tvych vyjadreni - na margo toho, jak jsi mi napsala o dcerkach, ze neklamou: "Vím jaké jsou a vím jak je vychovávám."

Zeptam se te - skutecne si myslis, ze tohle je to, o cem rikas, ze "vis, jak je vychovavas"?:


"Já přece nedovolím výslech dcery bez mé přítomnosti a kdyby se do toho zamotávala, tak to utnu

Klid, žádnou pokutu nedostanu, to vyhrožování mi nemohou nijak dokázat

Pokud to proti mě jeho matka použije, tak to samozřejmě zapřu, nebudu si přece dělat problémy a aby ona mě ještě někde nechala popotahovat!

A a jaký myslíš že bys měla obr problém? To by mě opravdu zajímalo. Protože to, že jsem s ním mluvila v šatně neutajím, ale to, že jsem jim vyhrožovala, mohu bezproblémově popřít a bude to tvrzení proti tvrzení. Neslyšel to nikdo dospělý, pouze ostatní děti v šatně."




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.