| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tedy ač jsem nebyla schopná dočíst celou diskuzi musím přiznat, že mě z jednání zakladatelky docela mrazí...
Vaše chování a jednání zcela překračuje meze a kdo by se tu měl chytit za nos jste jedině vy. Aniž byste dala možnost druhé straně celou věc vysvětlit, aniž byste dala možnost nějaké třetí nezaujaté straně věc posoudit, vyjedete po jiném dítěti a vyhrožujete mu a jeho rodině.
Nezlehčuji jednání onoho kluka, ale vaše reakce je naprosto kontraproduktivní. Děláte to samé, co onen kluk a ještě k tomu používáte moc dospělého.
Pokud byste chtěla věc opravdu řešit, zajdete za třídní, za ředitelem a necháte mluvit všechny strany.
Ale takto mi přijde, že se zastáváte svého dítěte stylem moje dítě by nikdy..., i když pravda může být jinde. Nehledě na citlivý věk, ve kterém děti jsou a jak si můžou věc vysvětlovat a převracet podle svého. A potom je na nás rodičích, abychom jejich pohled změnili, poupravili, odhalili jiné možnosti.
Dcera měla ve škole problém, mě se dušovala, že jednala spravedlivě, že za to nemůže. Ano, v podstatě jednala spravedlivě, ale nevhodným způsobem. A ač bych pro svou dceru dýchala /nebo možná právě proto/, tak jsem ji musela ukázat, v čem jednala nesprávně i za cenu, že byla v tu chvíli raněná, dotčená a naštvaná.
Protože pokud bych to neudělala, bude z ní vyrůstat člověk, který si bude myslet, že je neomylný, člověk, který si může dovolit věci, které nejsou v pořádku ani pokud si je po svém dobře zdůvodní a ublížila bych takovou opičí láskou hlavně jí.
Takže pokud chcete opravdu pomoc dceři, začněte u sebe. A já jen doufám, že se k mému dítěti nikdy nepřiřítí dospělák a nezačne ho šikanovat třeba za to, že se nekamarádí s Mařenkou nebo se špatně podívalo na Jendu....~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.