| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, sama nejsem vzor hygienické čistot, ale toto bylo i na mě hodně. Dva lidi kouřící v malé místnosti bez větrání (bylo točené na podzim/v zimě), dcerka měla zánět průdušek, neléčený, kdy to oni přešli slovy přesně "i my jsme byli slabí na průdušky" a "i já jsem vyrůstala v zakouřeném doupěti". Toaletní papír neměli, a děti si měnily spodní prádlo jednou týdne, a tak nějak se i koupaly. Sama s financemi drhnu, ale nikdy bych nedala dcerce prošlé, či plesnivé, jídlo. Neženu dcerku po každé blbosti si umýt ruce, ale mýdlo doma máme. Mít na kouření a odůvodňovat absenci mýdla jeho "vysokou" cenou je opravdu blbé. To, že vodila ráno dcerku na 6:30 do školky, mě dostalo nejvíc. Vodím takto sama dcerku do školy a i vodila jsem do školky, ale z toho důvodu, že jsem už musela a musím být na židli v práci v 7 hodin každý den. Víš, jak musely ty děcka smrdět? Dostali celkem 100 tisíc za vysílání, hádej, odkud je poslední fotka z narozenin jejich dcerky? Z té samé místnosti, byli schopni si ani pronajmout něco většího, cokoliv. Nebo použít jako zálohu a kauci na podnájem bytu. Kouření přímo pod nos bez možnosti větrání děckovi, který má zánět průdušek a je na atb, je jako mít dítě se zlomenou nohou a ještě mu co půl hodiny do ní kopat. Jen tak, z pr*ele. Doporučuji si sednou a podívat se na celý díl, ne jen zběžně půlku. To není o penězích, není to o naleštěné hygieně, ale o tom, že jsou zlý na své děti, protože toto všechno by hodný rodič nikdy vědomě neudělal. Mimo to ta děcka měly po těle modřiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.