| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Olgavo, to je ruzne...tohle jsem davala vcera na deni kolem nas. Tady kde ziju je na kazdem rohu citit nacionalismus. Uz kdyz jsme sem prisli tak me vyrazilo dech, ze ve tride byly jen blondaty a modrooky deti /ac na skolnim dvore si hraly i deti Bulharu pracujici zde na jatkach/, a kdyz mi asistentka ucitelky vysvetlila, ze si pani ucitelka /zastupkyne reditelky/ deti vybira.
Kdyz nam starousedlik vysvetloval, kam mame chodit nakupovat, ze dal chodi jen cizinci. Manzel mu vysvetlil, ze to jsme take, ale to my pry ne, cizinci jsou tu jini.
V Berline tohle neznam. Je to velke mesto a je multikulti.
A teda neznam ani poskrabane auto v Cechach. A to jezdime Mercedesem a auto bezne stoji na obrim parkovisti za domem mezi panelakama.
Ja si myslim, ze to nejde pausalizovat. Proste lidi jsou ruzni, kraje jsou ruzne, jine je to ve velkem meste, jine na malem ci na vesnici atd..atd..a je jedno jestli Nemecko nebo Cesko.

a tady ten prispevek...
Jen teda k te lasce k bliznimu svemu. Kamaradka se s rodinou prestehovala do horni casti mesta. Koupili tam dum. Sousedi mluvi arabsky /ale odkud jsou nevim/. Kamaradka ma 12ti leteho syna, sousedovic klukovi je 10 let. Dnes u nich zrovna byl. Vyrazilo mi dech, co rikal. Je nadseny, ze konecne existuje kluk, s kterym si muze hrat. Pry by strasne rad s nekym kamaradil, ale nikdo o nej nestoji. Neb kdyz se rodice deti dozvi, ze je cizinec, tak detem zakazou si ho privest domu, ci s nim kamaradit. Jo, tady to je takovy nacionalisticky kout. Kamaradka taky rikala, ze to tu tak chodi.
Bylo mi kluka lito. Deti by nemely trpet. A kdyz si tak vezmmu, ze v tomhle vyrusta, co z nej asi vyroste. Vzdyt mi si ty teroristy tady sami vychovavame.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.