| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

madelaine,
ale může. Stejně jako ten bezdomovec nebo navoněná panička. On takový dobře uleželý bezdomovec v metru nebo tramvaji smrdí fakt hodně. Jednou jsem jela v tramvaji, kde se bezdomovec podělal a to byl panečku zážitek!
U nás v baráku to třeba smrdí každou chvíli ve výtahu, protože někteří starší nájemníci to s hygienou zrovna nepřehání. A taky smrdí psi. Někdy strašně.
Rozdíl je spíš v tom, že jsou lidé, kteří to přejdou jako něco, co patří k životu ve společnosti, jak psala Libik, a pak lidé, co kvůli tomu křičí, že mají na něco "právo".
Tihle lidé mi nesmrdí "pod nosem" 24 hodin denně a mám x možností, jak jejich smrad eliminovat. Stejně jako ho mají ti, kterým smrdí kuřáci. To, že mi někdo smrdí pro mne neznamená, že na něj budu pořádat hon. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Před vložením příspěvku se musíte nejdříve přihlásit.
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Kosky