| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nakupuji začátkem září, protože zkušenost mě poučila, že červnové seznamy nemusí být tak docela totožné se seznamy zářijovými... obzvlášť u prvňáků ~d~ většinou si počkám, co mi všechny tři děti přinesou za seznamy a koncem prvního - začátkem druhého týdne v září vletím do Globusu, ev. do Tesca (ale Globus mám na začátek školního roku radši) a hromadně nakoupím. plus nejčastější sešity, tužky, pera a obaly na sešity beru nějaké do zásoby, aby bylo v průběhu roku postupně z čeho odebírat. nekupuji obaly na učebnice, na ty jsem kdysi na zaměstnavateli vyžebrala silné igelitové průhledné pytle na odpad a obaly si z nich slepuji přímo na danou knihu. narozdíl od kupovaných obalů jsou na míru a vydrží po celý školní rok, což se o kupovaných u mých dětí říct nedá. až mi dojdou pytle, prodávají přímo folie na obalování pro knihovny, tak bych nejspíš musela koupit ty a nejspíš by se s nimi i líp pracovalo (pytle jsou celkem tuhé).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.