| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A...ucila jsem tu starsi prvni a druhou tridu, kdyz s nama zila v Nemecku. Ona uz t aprvni trida je horror, kdyz ti dite s nemeckou vyslovnosti cte ceske clanky a nerozumi zhola nic. Ale v te druhe, kdyz se tohle naucila /cist cesky a rozumet danemu textu/, tak se dostala do takoveho stavu, ze ji nedelo problem cokoliv dalsiho prijmout, naucit se. Cj se cila se jednou tydne par hodin / cca2 hodiny/ a bylo to vic nez dost. V cesku mela z cj po skladani zkousek za 1.
Mala ma tohle uz za sebou. 1 a 2 chodila v Cechach. Takze jen navazu na to co bylo.
Tu ucitelku mam domluvenou neb jsem pohodlna, ale vim urcite, ze bych to zvladla i bez ni.
Kdyz mala byvala nemocna, delala jsem s ni doma po dobu nemoci domaskolu /ve druhe byla v nemocnici a minimlne jeste 3 nedele k tomu doma/. Hele, na cele ucivo vsech predmetu nam stacila hodina denne. Delat domaskolu, mame po mesici cele skolni dochazky prazdniny. Kdyz se dite vratilo do skoly, nezameskalo nic, melo predstih. Na vysvedceni taky same 1.
Fakt bych z toho strach nemela ani v nejmensim.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.