| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MOnty...a jak jsi prisla na tohle~d~

jo, je prima, že se čančáš, je to super".

ja jeste neslysela matku, co to rekne. Proste nechaji jen sve dcerky dceramy se vsemi jejich nectnostmi a cnostmi....jednoduse. Nechaji dite zit v jeho prirozenem vyvoji.
Pokud se mi mala pri svych kreacich libila, povzdechla jsem si jen, ze ma dite vkus a pokud ji to zustane, ze ma jedno plus jako budouci zenska.
Hele, ja mam nekde fotku me starsi...predskolkovou. Donutila me ji vyfotit v malinovych bavlnenych satech s bilym limeckem /byly nadherne, meli vtisknuty vzor/, k tomu si vzala lahvove zelene puncochace, cerne lakyrky /mokasiny/. Saty prepasala gumovym zelenym paskem s jakymsi vzoreckem a do ruky obruc /ruzovou/ a mic.
Vypada na te fotce stastne ac vypada jak zahradni trpaslik. FAkt zari. Ten zbytek /jak se ve skokovem veku chovala/ jsem uz popisovala jinde.

Kdybych mela postupovat podle tveho vyctu /nevhodný a vytvářející do budoucna návyk k chování, který mi není sympatický/, je z ni ted strasna fiflena nevhodne se chovajici aobekajici s nevhodnym vyrazem a ja nevim cim jeste.
Musim te zklamat. Tve predsudky jsou uplne mino. Mam holku co se umi vkusne obliknout, pracovitou, pritele ma uz 12 let, po hospodach nelita, pracovita, mila, obetava. Z te male skolkove svlikaci prevlikaci s nakrucovanim pred fotakem, nema nic.

Takze kdyz to shrnu, presvedcila jsi me o tom, ze obleceni a poza pri foceni ve skolkovem veku vubec nevypovida nic o budoucim dospelem cloveku. Ze je tohle cele co tu pises uplny nesmysl. Ale hlavne ze uz vis, ze kdybys mela takove dite, tak si s nim nebudes rozumet. Neni to tak trochu malicherne?~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.