| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Samozrejme v showbusinessu, kreativních odvětvích a na univerzitách se obvykle oko primhouri to akože prižmúri nad zrasteným obočím a chlpatou hruďou???

Ja to teda chápem opačne - že tam táto móda (!) neprenikla, ak sa vôbec dá hovoriť o nejakej všeobecnej móde, pretože sa tu bavíme o nejakom konzultantovi, ktorý vyhodil z rovnováhy jedného managera.
Chcela by som vedieť, kto na univerzite by to oko akože prižmuroval. A ako by sa riešilo, ak by sa predsa našiel nejaký iniciatívny univerzitný papaláš, ktorý by to pretláčal. To by povyhadzoval učiteľov so zrasteným obočím a chlpatou hruďou? Alebo im znížil plat? Myslím, že to by ani už zo samotnej podstaty organizácie univerzity nebolo možné, aj keby to bol samotný rektor. Skrátka v pozíciách, kde je absolútne základnou devízou mozog a kreativita, podľa mňa takáto stupidita nemá živnú pôdu. A že nejaký taký konzultant, ktorý je obrazne povedané v potravinovom reťazci na úrovni otravného hmyzu, dokáže takto vykoľajiť človeka, ktorý (okrem toho, že dodržiava hygienické zásady, je čistý a nesmrdí) zarába firme prachy, nie je bohvie akou vizitkou personálnej firemnej politiky. Pokiaľ majiteľovi firmy záleží na striktnom dress code, toto mi nepríde ako vhodný spôsob. Konzultanta by som poslala do teplých krajín, zamyslela sa nad prioritami (od koho a pri akých príležitostiach čo očakávam) a našla si inú poradenskú firmu, ktorá mi duševne nerozhádže zamestnancov, ktorých mozog má živí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.