| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ke konci června jsem zde zakládala téma o tom, že mi škola nedala vědět o výsledku vyšetřování šikany. Došla jsem se tedy do školy zeptat. Třídní mi řekla, že mi správně nesmí říct, jak byli děti potrestány, protože nesmím být informována o prospěchu cizích dětí. Že mi pouze může říci, že situace ve třídě se uklidnila, ale to jsem věděla i bez ní od dcery. Musela jsem jí slíbit, že to nikomu neřeknu a ona mi prozradila, že hlavní agresor dostal ředitelskou důtku a děti které se k němu přidali dostali třídní důtku. Ale situace prý vůbec není jednoduchá, protože agresorova matka prý přišla do školy udělat hrozný cirkus, vyhrožuje jim prý stížností na školní inspekci. Děti se prý mé dceři smáli kvůli tomu, že si před nimi sahala do rozkroku. Učitelka mi řekla, ať s dcerou promluvím, jestli nemá nějakou vaginální mykózu.
Úderem prázdnin si několik dětí ze třídy, včetně hlavního agresora, odstranilo mou dceru z přátel na facebooku. To mě naštvalo, že s tím čekali do prázdnin, kdyby byl školní rok, šla bych to nahlásit do školy. Ale kde mám teď shánět učitelku.
Aby toho nebylo málo, před pár dny mi kamarádka řekla, že v několika místních facebookových skupinách se probírá případ mojí dcery. Diskutující mluví o tom, že má dcera (je uvedena i celým jménem) ve škole onanovala a pak obvinila ze šikany kluky, kteří se jí kvůli tomu smáli. Do některých těch skupin jsem se dostala a byla jsem šokovaná. O mé dceři se tam velmi bouřlivě diskutuje, většina diskutujících z ní má legraci, spousta jich psala, že potrestána by měla být naopak má dcera a ne ti kluci. Jen pár lidí se jí tam zastalo. Někdo tam dokonce vložil její a mojí fotku. V některých diskutujících jsem poznala matky dceřiných spolužáků. Takže ty důtky zcela zjevně neměli žádný výchovný efekt, vždyť ty matky jsou úplně stejné jako jejich děti.
Mám docela obavu, že v září bude situace ve škole stejná jako před prázdninami, ne-li horší, když ti hajzlíci cítí podporu od rodičů.
Dceři jsem samozřejmě domluvila, ať už to ve škole nedělá, ale obávám se, že ti hajzlíci už ji mají zaškatulkovanou a budou ji šikanovat dál. Nebo myslíte, že přes prázdniny na to ty děti zapomenou?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.