| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Úderem prázdnin si několik dětí ze třídy, včetně hlavního agresora, odstranilo mou dceru z přátel na facebooku. To mě naštvalo, že s tím čekali do prázdnin, kdyby byl školní rok, šla bych to nahlásit do školy. Ale kde mám teď shánět učitelku." - ty si taky stejná jako ty děcka,naprosto prdlá,když řešíš FB a tady toto ostatní.

Kolik proboha let je tvojí dceři - když už šachuje s FB,tak minim.10? A to jsi jí do této doby nevštípila základy chování ve společnosti?

A řešila vůbec to, proč si sahá do rozkroku - třeba tu vag.mykozu,jak srávně doporučila učitlka nebo si to smetla ze stolu jen napomenutím,at si tam nesahá?

Divíš se moc,že rodiče jsou jako jejich děti? To je objev,co?! Jen snad pokud by byli z jiiné planety budu asi jiní,ty si taky jako oni,švihlá prostě,no.Já už tohle objevila dávno,že dospělí jsou naopak mnohem horší než děti a to proto,že už jsou dospělí~d~,je to tak,bhužel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.