| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žádné jednorázové chování nemá vést k žádnému sociálnímu vyloučení.

Osobně hluboce pochybuji, že by holka při vyučování či o přestávce ve třídě plné lidí onanovala.
Jako učitelka bych spíš předpokládala, že si např. potřebovala urovnat vložku, srovnat kalhotky nebo se poškrábat, protože ji něco svědilo. Někdo to viděl a udělal z toho haló (což u těchto pre-puberťáků není taky nic výjimečnýho). Že je nesrovnají dospělí, mě osobně vadí...
Holčička pochopitelně by měla být citlivě poučená, že toto má radši dělat na WC, i když to je někdy velmi obtížné.
Pokud by mi můj syn přišel ze školy s tím, že spolužačka tam toto či ono, tak bych mu řekla, že je nehezké, že tak o něčem mluví a že etické je, když je něčeho takového svědkem (to může být cokoli, může vidět někoho, že se šťourne v nose, někdo si může "smradlavě" prdnout ... ), že to se může stát každému a že etické je nevidět to a rozhodně to neroznášet dál, protože příště se to může stát i jemu a jemu by se taky nelíbilo, kdyby na facebooku ho pojmenovali třeba smradlavec a rozebírali nějaké jeho prdnutí... A možná by si zasloužil i pohovor na téma, že i kluci v pubertě budou často čelit věcem na svém těle, které nemůžou ovlivnit - mutování, třeba i rostoucí prsa, nedejbože "neovlivnitelná" erekce...
Rozhodně bych jako rodič nenavrhovala, aby holka, která se "poškrábala při hodině v rozkroku" dostala třídní důtku... či co to tam probírají.

Diskusi tohoto typu bych možná nahlásila jako závadnou a nechala smazat - provozovatelem stránek.
Do školy za výchovnou poradkyní a za třídní bych zašla, fajn naopak, že jsou prázdniny, že mám za to, že šikana může pokračovat a jestli a co s tím společně můžeme udělat. Kdybych viděla špatnou reakci, dítě bych dala jinam (pokud teda opravdu tam namá žádnou kamarádku). Jestli jo a je tam nějaká skupina děcek v pohodě a jen "jiná skupina" "šikanující", tak bych jí tam třeba nechala, kdyby byla učitelka ochotná na to "dohlédnout", aby se to někam nezvrtlo... Obecně - 2. stupeň ZŠ považuji většinou za zvěrstvo - slyšela jsem už historek dost o tom, co se kde může dít, nevím jistě, jestli by jiná škola byla lepší...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.