| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty děti se chovají zcela přiměřeně svému věku. Ono jim to totiž nemusí připadat směšné,ale nechutné a smích je jen zástěrka tomu, že se cítí trapně. Pokud dcera nemá nějaký psychický problém, pak jsi zřejmě udělala ve výchově chybu, když jsi jí nevysvětlila, že dvanáctileté holky se na veřejnosti mezi nohama nehrabou.
A že se s ní nechtějí kamarádit? No, taky bych se ve dvanácti letech nechtěla ztrapňovat s holkou, která neví jak se chovat.
Poctivě jsem pročetla celá tvoje témata zpětně a přijde mi, že jde o uměle,tebou vyvolaný problém. To, že někdo někomu řekne, že je debil, ještě neznamená, že ho šikanuje.
Pokud se na škole zjistí opravdu šikana, pak je škola povinna přivolat odborníka na šikanu a psychologa, který pracuje jak s obětí, tak s agresorem a současně s celou třídou.
V současné době bych asi dceru ze školy vzala a dala jinam, protože i kdyby se nakrásně snažila, do party ji ty děti nikdy nevezmou.
Co se týka facebooku, to, co tady zmiňuješ /děti ji vyřadili z přátel/..normální reakce na celou situaci. Nechápu co chceš řešit, aby šla policie, či ředitel /ka školy, psycholog, nebo já nevím kdo všechno a řekl dětem,aby si dceru zase do přátel dali? Kdo je donutí? Face je věc záležitost čistě toho, kdo ho má a řešit to tak,jak máš snahu to řešit ty, ještě si dám ignore,aby mě nemohla tvoje dcera obtěžovat vůbec.
Že se o tom baví maminky? A co, u dcery ve třídě taky mají holčinu, která jí třeba lepidlo, mezi nohy si sahá taky, šťourá se v nose a další věci /13 let,ale slečna má psych.problém/, nikdo ji nešikanuje, nicméně se s ní ani nikdo nechce kamarádit a na face ji určitě v přátelích nemají. Ale moc dobře vím, že obdobím, kdy se jí děti smály /zástěrka pro trapnost/ si prošla celá třída taky. A i o té slečně jsem se bavila s jinýma maminkama, a co... To je prostě normální. Naštěstí slečna má maminku poměrně rozumnou, se kterou se dá mluvit a jasně celou věc vysvětlila a moc dobře věděla, že se o holčině bavíme.
Moc jsi to vyhrotila, takže teď budeš muset hodně hledět na dceru a přendat ji na jinou školu. pokud chceš pro ni to nejlepší, uděláš a potlačíš v sobě to, že jsi možná byla v právu, agresor vyhrál. Syna mi šikanovali a to tak, že jsem ho na jinou školu dala. Rozkvetl a je spokojený. /Pocit svého selhání v tom, že jsem agresorovi ustoupila mám v sobě pořád,ale že je syn spokojený, za to mi to stálo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.