| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spirálko já to mám teď čerstvě za sebou.Je mi 38 a máme 3 děti.Dcera 17,syn 8 a prcek 3roky.S manželem jsme již 20 let a nepředpokládám že se budeme rozvádět.Plánovala jsem to od porodu posledního pač antiko nesnesu a tělísko prý neni stoprocentní.Jenže co osud nechtěl v květnu se mu nedostavila menstr.tak jsem letěla na gyndu a ejhle ono mimoděložní těhotenství.Zakže šup na sál a zrovna jsem se domluvila že mi vezme vejcovody oba dva když už jsem musela stejně na zákrok.Kvůli prevenci rakoviny mi oba vejcovody vzali celé.Pokud bych náhodou chtěla ještě někdy otěhotnět tak můžu umělým oplodněním.Ale to fakt neplánuju.Měla jsem tedy zdarma.To umělé bych si musela samo zaplatit.Zatím jsem spokojená.Menstruace v poho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.