| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jen jsem prolétla diskusi

Bydlím také 350 km od rodičů a tak jsem měla a stále občas mívám hluboko do kapsy

Potvrzuji proto, že jízdenka tam a zpět pro 1-2 dospelé a jedno dítě či cesta autem může být díra do rodiného rozpočtu, když už nejaký nenadálý výdaj byl

dlouho jsem jezdila k našm méně často, než bych chtěla, právě kvůli výdajům na cestu

Dále bych chtěla zakladateli diskuse sdělit, že TCHÁOVCI VÁM NEMUSÍ VĚŘIT :)), tchyně klidně může skuhrat kámošce u kafe, že mladí nechtějí přijet a vymlouvají se na paníze...dost často se mi stalo a stává, že mi někdo, kdo je lépe finančně zajištěn neý já, že si prostě myslí, že kecám - nemám problém říci, že na něco nemám peníze, ale stává se mi, že to movitější lidi berou jako nesmysl, vždyt je to pár stovek, nebo dva, tři tisíce, pakatel - když jsem takhle přestala chodiz na cvičení, kerý stojí 3500 na pololetí, s tím že to je drahý, taky měli nekteří bývalí spolucvičící dojem, že jsem spíš zlenivěla ~t~~t~~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.