| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blízko, máš pravdu, že je moc těžké odpovídat na tvoje příspěvky, které se týkají Romana. Všichni moc s vámi soucítíme a snažíme se vám na dálku posílat alespoň pozitivní energii. Ale je důležité, aby ty si se z toho všeho trápení vypsala, aby si to nedržela v sobě. Klidně piš.
Teď mě napadlo, bere Roman Wobenzym? Je drahej, ale je dobrej. Já potřebuji zhubnout, že bych Romanovi kilečka poslala poštou?~:-D
Nějaké vitamíny? Po B12 se přibírá. Jinak nevím. Pozdravuj ho od nás. Moc na vás myslíme~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~~6~

Byli jsem na dovolené. Na tom Lipně. Bylo tam moc krásně. Teda ale draho. Vstupné pro rodinu pod 500,- nešlo a jídlo pro rodinu pod 700,- také ne. Měli jsme krásný apartmán. Luxusně vybavený, že jsem musela skoro návody na spotřebiče hledat na netu. Byli jsme na vyjížce lodí. Půjčili jsem si kola, tak Lucka ujela 20km. V hopsárim, v krytém bazénu, muzeum lega, taky jsme sjížděli Vltavu atd. Taková akční dovolená, jinak by se děti nudily. Koupání bylo pěkné, ale hafo lidí. Na mě introverta to nebylo. Lucka si rozsekla na koupališti bradu, ale nakonec stačily mašličky místo šití. Jinak to bylo s dětmi náročné. Jeden chtěl jít tam a druhý tam nechtěl a opačně.
Ještě 14 dní a je konec prázdnin. Hrozně to uteklo~7~
Míša už bude páťák. Toto letí. No a naše ratolesti za rok do školy. To bude teda mazec~a~
Tak užívejte sluníčka, ikdyž ty vedra jsou už úmorné. V práci mám s klimatizací 29~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.