| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, ty jsi prý diagnostikovaný AS. Jinak bys mne nechytala za slovo a věděla, jak to myslím. Já ještě s AS moc komunikovat neumím, takže promiň. ale právě proto se po tom pídím, abych svému dítěti rozuměla a mohla mu pomoci. Tak jinak, pořád se tu mluví o geniích, kteří by si tu svoji cestu stejně našli. Ok, to je asi možné. Na druhou stranu, jsi si zcela jistá, že nějaký genius třeba díky tomu, že nedostal diagnosu, neskončil špatně??? Ale dobře, co takové dítě s průměrnou inteligencí, které když se mu k tomu přidá ADHD,ADD nebo nějaké to PAS, to prostě nevybere? Možná jako AS nechápeš i tu stránku věci, že tě může zašlapat jen špatné sebevědomí z toho, že jsi prostě jiná. Mám kamarádku, naměřené IQ 125. Žádný genius ale nadprůměr to je. Ve škole ale propadala, protože měla ADHD (tenkrát bez dg)takže byla za hloupou a nevychovanou. Moc jí to trápilo a dnes je z ní alkoholička. Ano, můžeš tady začít probírat kdoví proč atp. ale třeba by stačila jen ta dg a jiný přístup a kde dnes mohla být........ :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.