| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oves...jestliže ale manžel trpí, dveře domů (a i za dětmi má ještě otevřené), zatím udělal pro svou duševní pohodu jen to, že se nastěhoval jinam...vážně myslíš, že trpí? Může to přece změnit...stále ještě to je v jeho rukou.
Nebo by tě nejraději vytěsnil ze života a děti si vzal k té "skvělé náhradní ženě" (promiň, že jsem hnusná, to jen mě vyprovokovalo to "trpění"). Prd trpí! Kdyby trpěl a nebo jen preferoval děti před vlastní "štěstím", neodstěhoval by se a nemátl jim hlavičky.

Víš, kolikrát člověk rád podsouvá druhému jiné pohnutky (podle svého vidění), než ten druhý má...nejsem výjimka a ráda vidím lidi lepší, než jsou...vždycky na nich prvně hledám to dobré, to nejlepší :-).
Jenže realita je často někde jinde.

Ale jinak - ano, určitě obrať pozornost k sobě, opět jsi jedna z těch, co jsou silnější, než si jen dokážou pomyslet a co mají (měli) chlapa - závisláka. Nic si nevyčítej..udělalas to nejlepší, co jsi v daných chvílích mohla...prostě člověk nepřekročí svůj stín.
Ale možná už je vážně čas se na to všechno podívat bez sentimentality a pragmaticky a udělat si pro sebe určité mantinely a i třeba časové hranice - zas třeba mně tohle pomáhá moc. Abych věděla, že nejsem oběť, ale prostě opravdu jeden aktivní hráč...jsem sice schopná určité věci pochopit, určité tolerovat, ale mám zase hranice...pevně dané a přes ty už nikoho nepustím (i když mi to trhá "srdce" :-). Neposouvám je, aby to druhému vyhovovalo, to bych si zas nemohla vážit sama sebe.
Zkus to třebas taky - napsat si, co ještě jsi schopna akceptovat a co ne a co ej pro tebe nepřijatelné.
A řiď se tím - pro svou duševní pohodu a vnitřní hrdost ~x~, určitě máš na co být, ustála jsi toho (nesobecky) hodně.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.