| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byli jsme se synem minulý měsíc poprvé u neuroložky kvůli bolestem hlavy a zmínila jsem se jí i o tom že školní speciální pedagožka si myslí o něm že bude adhd.Řekla mi že podle mého popisu i podle toho co vidí si myslí že adhd bude a že pokud by měl dál problémy ve škole tak doporučuje jít k psychiatrovi,že ten mu napíše Ritalin,ona že to psát nemůže.Další kontrolu u ní máme naplánovanou až 3 měsíce,kdy se dozvíme i výsledky eeg,které mu dělali po vyšetření u paní doktorky.Do zprávy mu ale nenapsala že je adhd.Škola aby s ním mohla více pracovat potřebuje jasnou zprávu že je adhd.Já teď přemýšlím co dál,jestli mám jen počkat ty 3 měsíce a pak mi už řekne nebo napíše co a jak,nebo budeme muset fakt k tomu psychiatrovi (což se mi upřímně moc nechce).Podle čeho všeho se to diagnostikuje-jen podle popisu a toho jak jeho chování v ordinaci vidí -i když tam se chová ještě hodně umírněně-proto třeba dětská doktorka o adhd pochybuje,protože dle ní kdyby byl adhd tak jí přerovná ordinaci (myslím si dát mu trochu možnost a dostatek času tak to určitě udělá,jen se bojí doktorů tak se tam drží jakže takž v klidu),nebo si vyžadují zprávu ze školy,nebo budu muset ještě i do PPP.Děkuju všem za jakékoli informace

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.