| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pro mne je sportovni krouzek pro dite priorita nikoliv obecne (treba nad skolou nebo cizim jazykem), ale v ramci krouzků, kterych mame dost

zase jsem napsala neco lehce kontroverzniho, nacez se na mne vsichni sesypali :-(

a ve volnem case je pro mne pro celou rodinu priorita taky pohyb, takze lyze, kolo, pesi turistika - kdyz si mohu vybrat....vzdyt jinak skoro celou dobu sedime, ve skole, v praci atd.

je to proste muj nazor, ke kteremu jsem se dobrala vychovou ve sve rodine, kde sport byl malem neslusne slovo, dale tim, ze jsem se musela sama naucit poradne plavat, lyzovat, jezdit na bezkach, jezdit na kole....a slo to v dospelosti tezko, neco uz nemam sanci dohnat - a na hory statecne jedu, ale tam nezvladnu sjizdet prudke kopce s prateli, kteri lyzovali odmalicka

telo memu diteti zustane navzdycky, takze je treba se o se nej poradne starat vcetne pohybu.....jestli bude dite umet vytvarku nebo hrat na piano bude uplne nedulezite

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.