| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po dnešní schůzce s SPC ve škole
- jsem si říkala, že se tu mrknu na něco o integraci, že snad najdu něco, kde jak a že to funguje.
- a hele máme tu aktuální téma (jaká novinka!)
- po přečtení titulku mě napadlo - tak fajn, asi už ví, jak na to, nebudou mi kluka strkat do zvláštní (což se řešilo, opakovat, enbo do zvl. nejlíp od pololetí nebo další ročník)
- po přečtení příspěvku a článku je mi špatně.

Můj kluk CHCE žít. Chce žít přiměřeně normálně. Má deficit, ale něco by zvládl mohl - motat housky, starat se o zvířata (to uvažuje on, snad ej těch možností víc, naštěstí uvažuje konstrktivně, ale vidím, jako každý, jak se tady dělají nesmyslné projekty jen "pro oko" - a pro peníze samozřejmě).

Tohle je šílené! Člověk někam svěřuje své dítě na půl dne a nemůže věřit.. Školní docházka je povinná, ale jak ji udělat i snesitelnou, tím se nikdo nezabývá. Spíš naopak, tyhle "novoty" to akorát ztíží a znechutí všem, tomu se říká klacky pod nohy!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.